הצידנית של התפילין שלכם - תיק לתפילין

כמה פעמים יצאתם לטיול והדבר שעיכב אתכם ביציאה הוא האופן בו תשמרו על התפילין שלכם מפגיעה או נזק?, תיק לתפילין היא האמצעי הטוב ביותר כיום למנוע מערכת התפילין שלכם להינזק ואפילו למנוע מספר התפילה להירטב.

העיקרון די פשוט והוא מבוסס על הרעיון של צידנית. למעשה תיק לתפילין היא תיק נשיאה מוקשח ואטום שמגן על התכולה שלו.

יש סוגים שונים של תפידניות שנבדלים ביניהם ברמת האיכות, ברמת הגימור וכמובן באופן שהן מגנות על התפילין שלנו.
יש סוגים שונים של תיק לתפילין שנבדלים ביניהם באופן שהן בנויות, רמת הגימור שלהן וכמובן הייעוד שלהן.
ממי לקנות ואיפה לקנות תיק לתפילין

כאמור הדרך הטובה שלנו לשמור על התפילין היא בעזרת תיק לתפילין. 

בחירת תיק לתפילין יכולה להיות קצת מורכבת ומלאת התלבטויות, אולם אם נדע להגדיר בדיוק את הצרכים שלנו הרי שרכישת תיק לתפילין יהיה קל ופשוט. את הקנייה של תיק לתפילין יש לעשות במקום מוכר על מנת שנבטיח לעצמינו את האיכות המושלמת וזאת כדי שלא נגרום נזק לתכולה הלו היא התפילין שלנו ולא אחת גם ספר התפילה.

יש חנויות שונות שמתמחות במכירת ציוד מחנאות שנוכל למצוא בהן תיק לתפילין וגם בחנויות למכירת תשמישי קדושה. דרך נוספת לרכישת תיק לתפילין היא כמובן באינטרנט או נכון יותר לומר בחנות אינטרנט. היתרון ברכישת תיק לתפילין באינטרנט הוא שניתן לראות היצע גדול של סוגים שונים ללא צורך לצאת מהבית.

באתרי אינטרנט זה קל יותר לקנות מכיוון שיש מפרט טכני מלא שמסביר לנו בצורה פשוטה מה היכולות של התיק לתפילין. בזכות מידע זה נוכל להתאים תיק לתפילין לצרכים שלנו. חשוב לציין כי מכיוון שיש סוגים רבים וסגנונות שונים יש צורך לבחון קודם הרכישה מה אתם צריכים בדיוק על מנת שתוכלו להתאים את התיק לתפילין לצרכים שלכם.

התאמת תיק לתפילין לצרכים
כפי שציינו תיק לתפילין היא האמצעי הטוב ביותר שבעזרתו נוכל לשמור על התפילין מפני פגיעה או נזק אולם יש סוגים שונים של תפידניות ועלינו לדעת מה לבחור וזאת נעשה בהתאמה לייעוד שלנו.

לדוגמה:
תיק לתפילין עבור חיילים שידוע שחיילים נמצאים לא אחת במקומות בעייתיים עם תנאים לא טובים עבור תפילין, למשל במקומות שיש הרבה אבק או מקומות עם לחות גבוהה ואפילו טמפרטורות גבוהות כל אלו יכולים לגרום נזק לתפילין, הלחות תפגע בדיו ובקלף, האבק יגרום לשחיקה ואילו הטמפרטורות הגבוהות גם הם יגרמו נזק לקלף הפנימי.

לכן תיק לתפילין שמיועדת לחיילים תהיה קשיחה, אטומה ובעלת כושר עמידות גבוה ביותר. זאת לעומת תיק לתפילין שמיועד יותר לטיולים ששם הבעייתיות היא יותר חום, לחות ואבק מאשר הצורך בקשיחות. מאוד חשוב שבעת הרכישה בין אם היא מתבצעת בחנות או דרך אתר אינטרנט תהיה מדויקת ומותאמת לצרכים. זכרו כי רכישת תיק לתפילין שאינה מתאימה עלולה לגרום נזק לתפילין במקום להועיל.
חנות וירטואלית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}