כיפות, להשלמת העיצוב של האירוע

אחד מסימני ההיכר שלנו היהודים היא אותה כיפה שאנו נוהגים לחבוש לראשינו באירועים.
למעשה כל אירוע או חג הינו בעל אותו סימן היכר של 
כיפות לאירועים. עד לא מזמן הכיפות היו די סטנדרטיות שנתפרו או נסרגו בצבעים שונים, לעתים אף נרקמו עליהם עיטורים או שמות של החובשים.
אולם לאחרונה הפכו כיפות לאירועים להיות אחד מהאלמנטים חמים ביותר והנדרשים על ידי כולם.
הכיפות לכאורה הן סטנדרטיות אולם נבדלות מהאחרות על ידי אותה כתובת מודפסת שבה מודים לאורחים או מציינים את שמות בעלי האירוע.
ואם אתם טועים לחשוב כי טרנד זה נפוץ בקרה החוגגים החרדים הרי שטעות בידכם, יותר ויותר חוגגים חילוניים מבקשים לתת לאורחים כיפות לאירועים שעליהם מודפסת הקדשה אישית
.

שדרגו את האירוע עם כיפות לאירועים
כפי שאמרנו כיפות לאירועים הפכו להיות מבוקשות ביותר ובמיוחד באירועים של חילוניים.
אין באמת סיבה שמסבירה את הטרנד הזה אולם ללא ספק כאשר החוגגים חובשים כיפות לאירועים הרי שהם מרגישים שייכים ומהווים חלק בלתי נפרד מהשמחה הכללית.
אם נשים על כף המאזניים את אותם כיפות לאירועים ונשווה אותם מול מגנטים לאירועים (אותם תמונות שמצלמים במהלך האירוע ומדביקים על מגנט) הרי שמגנטים לאירועים הם טרנד לא פחות מהכיפות אולם הלכה למעשה מה שקורה הוא שכיפות לאירועים נשמרות! הן לא דוהות או נזרקות לאחר תקופה מסוימת, ללא ספק כיפות לאירועים הן פריט שנשמר ונשאר לאורך זמן ולא אחת אף נשמר בקנאות ולכן אותם כיפות הן זיכרון לטווח ארוך במיוחד.
ללא ספק שימוש עם כיפות לאירועים הופך את האירוע למיוחד יותר שרוב האורחים יזכרו לזמן רב
.

סוגים וסגנונות של כיפות לאירועים
יש כאמור מגוון גדול של סוגים וסגנונות של כיפות כאשר ההבדלים ביניהם נובעים ראשית כל מחומר הגלם שמהן הן עשויות ולאחר מכן מאופן ביצוע ההדפס או הכיתוב עליהן.
יש ספר אפשרויות כאשר הנפוצה ביותר היא על ידי הדפסת משי, לוקחים כיפות לאירועים לבנות ומדפיסים עליהם בהטבעה את הכיתוב.
יש סוגים וסגנונות שונים של הדפסים, חלקם יבחרו להדפיס את שמות בעלי האירוע ואחרים ברכה או כמה מילות תודה, יש לעתים שידפיסו תמונה כגון מגן דוד, תמונת חתן הבר מצווה או אפילו את הכותל המערבי.
כאשר אתם עומדים בפני הזמנה של כיפות לאירועים חשוב מאוד לברר מה בדיוק אתם מזמינים, מה כלול ומה לא כלול.
אם אתם עומדים לבצע הדפס שכולל כיתוב מומלץ לבצע הגהה מדויקת על מנת שלא תקבלו כיפות לאירועים עם שגיאת כתיב. את הכיפות מחלקים בכניסה לאולם או לאירוע וכל אחד מהמשתתפים מקבל הרגשת שייכות, בין אם אלו בני נוער, ילדים או מבוגרים.
עצם העובדה שכולם חובשים כיפות שעליהם מתנוססת כתובת אחידה יוצרת את ההרגשה של השייכות והאחדות, ללא ספק כיפות לאירועים משדרגות את האירוע בעשרות מונים.
חנות וירטואלית Fly Guy
x

#{title}

#{text}

#{price}